بیت کوین bitcoin چیست؟

بیت کوین bitcoin چیست ؟

اگر می خواهید در مورد بیت کوین و این که به طور کلی بیت کوین چیست، بدانید تا آخر این مطلب با وب سایت usagift گیفت کارت همراه باشید.

اکثر افراد فکر می کنند بیت کوین کاملا غیر قابل درک هست ، اما این سیستم پیچیده یک تعریف خیلی ساده دارد . بیت کوین پول نقد اینترنتی است این پول کاملا دیجیتال است، که تحولی بزرگ در سیستم پرداخت الکترونیکی به وجود آورد . بیت کوین bitcoin یک پول بی پشتوانه است و نوآوری بیت کوین این بوده که این ایده ی ساده را به یک واقعیت در دنیای کسب و کار اینترنتی و اقتصادی جهان تبدیل کند . هیچ کدام از کشور ها بیت کوین را به رسمیت نشناخته و آن ها به کالا مانند بودن بیت کوین تاکید دارند

بیت کوین به زبان ساده و اسان

در بخش قبل بیت کوین را معرفی کردیم ، حال به نظر شما سازنده ی این پول که به این سرعت در جهان قدرتمند شد و پیشرفت کرد کیست ؟ جواب این سوال را هنوز هیچ کس نمی داند ولی نام اختصاری یا لقب آن ساتوشی ناکاماتو هست که هیچ کس هویت واقعی این شخص یا شرکت را نمی داند .

بیت کوین را به چه صورت به دست آوریم ؟

  • به صورت عمومی بیت کوین ها از روش استخراج به دست می آیند که البته برای استفاده از این روش باید کامپیوتر ها و سخت افزار های قدرتمند داشته باشید .
  • بیت کوین bitcoin را از صرافی های بیت کوین بخرید . قابلیت خرید بیت کوین در ایران هم وجود دارد و برخی از سایت ها این خدمت را ارائه می دهند .
  • برخی از سایت های لاتاری ( بخت آزمایی ) ، جوایز را به صورت بیت کوین به حساب شخص برنده واریز می کنند . تنها راه به دست آوردن بیت کوین رایگان همین راه است و راه دیگری ندارد.
  • کار در برخی از وبسایت های غیرمجاز ، به علت اینکه بیت کوین یک نوع پول کاملا امن هست و هیچ کس نمی فهمد که به حساب چه شخصی واریز شده به همین علت بعضی از سایت ها به ازای کاری که می کنید به شما بیت کوین می دهند و شما با خیال آسوده می توانید آن را برداشت کنید .

نحوه استخراج بیت کوین bitcoin از حساب

حال که بحث استخراج به میان آمد حتما شما آن را به شکل یک معدن می بینید ، بله دیدگاه شما درست است بیت کوین معدن دارد اما نه مثل معادن عادی ، استخراج کنندگان بیت کوین قبل از شروع به خاطر تراکنش هایشان جایزه ای کسب می کنند ، استخراج کنندگان بیت کوین با پردازش تراکنش ها ، از طریق سخت افزار های قدرتمند و سنگین شبکه را ایمن می کنند و آن را استخراج می کنند . هرچقدر تعداد استخراج کنندگان بیشتر می شود ، استخراج از این معدن گرانبها سخت تر می شود .

در آموزش های بعد توضیحات بیشتری در مورد بیت کوین bitcoin می دهیم

فارسی سازی قالب سون تم